Смородьківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області

Інформація про школу

Інформація

про Смородьківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області

Рік заснування

1874 рік

Директор школи

Скрипка Любов Анатоліївна, освіта вища, за фахом вчитель початкових класів, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2003 року.

Контингент учнів

У школі навчається 35 учнів, з них учнів 1-4 класів –17 чол., 5-9 класів –18 чол.

Випускників 9 класу -  5 учнів.

Мова навчання

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 11 педагогів, з них 11 чол. мають вищу освіту, 0 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 1 чол., І кваліфікаційну категорію – 7 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію «спеціаліст» – 1 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (17 чол.) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (1 чол.). За рахунок батьківської плати харчується 7 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення ефективності  навчально-виховного процесу, шляхом впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».

У 2012-2013 навчальному році вчитель початкових класів Скрипка Л.А. з роботою «Застосування мультимедійних засобів навчання та інноваційних технологій з метою стимулювання креативності учнів початкових класів» стала переможцем ХХ районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за темою «Формування ключових компетентностей учнів на основі інноваційних освітніх технологій».

Гурткова робота

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 16 учнів та 4 вчителя з села Велика Шапківка,  4 вчителя з м.Куп’янська. Підвіз здійснюється шкільним  автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 8 навчальних кабінетів, спортивна кімната, гімнастичний, волейбольний, баскетбольний та футбольний майданчики, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 1744 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

В минулому році учениця 8 класу Григорова Інна  виборола ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Учні школи беруть активну участь у районних заходах: районних спортивних змаганнях, спартакіадах «Спорт протягом життя»,  оглядах-конкурсах художньої самодіяльності.

Шкільна спортивна команда – щорічні призери районних спортивних змагань «Спорт протягом життя».